Disney Showcase Figurine 6cm Stitch With Doll Mini, Whitehill 6002187
$24.99
RRP $85.99
SAVE 71%
SOLD OUT
Disney Showcase Stitch With Doll Mini Figurine
Lilo & Stitch
Irresistibly adorable, this little Stitch will make you want to give your best friend the same tight squeeze he's giving his doll. Ohana means family, make him a part of yours.
Specifications
- Material: Resin
- Dimensions: 6cm H x 9cm W x 6cm L
- Presentation: In branded gift box
#Collect #Display #Gift #Home Decor #Lilo & Stitch
(028399144945)
| SKU | 028399144945 |
| Model # | 6002187 |
| Barcode # | 028399144945 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997