Disney Showcase Figurine 22cm Stitch Bunny, Whitehill 6014029
$109.99
RRP $369.99
SAVE 70%
SOLD OUT
Disney Showcase Stitch Bunny Figurine
Lilo & Stitch
Disney Showcase Stitch in Bunny Ears with a beautiful soft felt finish on his body.
Specifications
- Material: Resin
- Dimensions: 22cm
- Presentation: In branded gift box
#Collect #Display #Gift #Home Decor #Lilo & Stitch
(028399369560)
| SKU | 028399369560 |
| Model # | 6014029 |
| Barcode # | 028399369560 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997