Disney Showcase FACETS Collection Figurine 9cm Dopey, 6013332
$21.99
RRP $57.99
SAVE 62%
In Stock
Disney Showcase FACETS Collection Dopey Figurine
Snow White & The Seven Dwarfs
Celebrate your love for Disney with this 'gem-cut' acrylic sculpture of your favourite Dwarf: Dopey. The youngest of the Seven Dwarfs in Snow White. He gets his name from his incompetence and penchant for silly antics. He communicates through pantomime because he doesn't speak.
Specifications
- Material: Acrylic
- Product Dimensions: H9 x L4.5 x W4.5cm
- Presentation: Branded window gift box
#Collect #Display #Gift #Home Decor
(028399366996)
| SKU | 028399366996 |
| Model # | 6013332 |
| Barcode # | 028399366996 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.045m |
| Assembled Height | 0.090m |
| Assembled Width | 0.045m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997