Disney Showcase FACETS Collection Figurine 7cm Angel, 6015336
$24.99
RRP $80.99
SAVE 69%
In Stock
Disney Showcase FACETS Collection Angel Figurine
Lilo & Stitch
Celebrate your love for Disney with this "gem-cut" acrylic sculpture of your favourite character, Angel. The girlfriend of the naughty alien Stitch, she is sure to be a popular piece in your home collection.
Specifications
- Material: Acrylic
- Product Dimensions: H7.5 x L7 x W4.5cm
- Presentation: Branded window gift box
#Collect #Display #Gift #Home Decor
(028399402861)
| SKU | 028399402861 |
| Model # | 6015336 |
| Barcode # | 028399402861 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.070m |
| Assembled Height | 0.075m |
| Assembled Width | 0.045m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997