Disney Home Collector's Box 13cm Winnie the Pooh, Jasnor HBJARSLSDC06
Disney Home Winnie the Pooh Collector's Box
Give someone special a magical treat with this wonderful Disney Winnie the Pooh Collector's Box. Features a gold Winnie the Pooh on the lid and an illustration of Winnie the Pooh eating honey with the caption 'No worries, no bothers, just fun' on the reverse. Presented in a branded gift box.
Features
- Officially Licensed Disney's Winnie The Pooh Merchandise
- Features illustration of Winnie the Pooh
- Perfect for a Disney fan
Specifications
- Material: Dolomite
- Product Size (L x W x H): 7.5 x 7.5 x 13cm
- Capacity: 180mL
- Weight: 0.3kg
- Wipe clean only
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor #Trinket
(5055453493973)
| SKU | 5055453493973 |
| Model # | HBJARSLSDC06 |
| Barcode # | 5055453493973 |
| Brand | Disney |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997