Disney Home Collector's Box 13cm Aladdin Lamp HBJARSLSDC01
Disney Aladdin Collector's Box
Give someone special a magical treat with this wonderful Disney Aladdin Collector Box. Features a Genie's gold lamp on the lid and an illustration of Aladdin and Jasmine soaring through the night sky on a flying carpet. Presented in a branded gift box.
Features
- Officially Licensed Disney's Aladdin Merchandise
- Features illustration of Aladdin & Jasmine
- Perfect for a Disney fan
Specifications
- Material: Dolomite
- Product Size (L x W x H): 8.5 x 7.5 x 13cm
- Capacity: 180mL
- Weight: 0.3kg
- Wipe clearn only
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(5055453493041)
| SKU | 5055453493041 |
| Model # | HBJARSLSDC01 |
| Barcode # | 5055453493041 |
| Brand | Disney |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.135m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Assembled Length | 0.085m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.075m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997