Discovery Zone Acrylic Light 15cm Spaceship Multi-coloured, isAlbi IDZ82058
$17.99
RRP $24.99
SAVE 28%
In Stock
Discovery Zone Spaceship Acrylic Light
This retro-inspired rocket will add a touch of intergalactic magic to you child's room.
Specifications
- Dimensions (L x W x H): 15 x 5 x 15cm
- Material: Acrylic
Features
- A USB powered acrylic light with neon-style rocket.
#Lighting #Lamp #Reading
(9323307104563)
| SKU | 9323307104563 |
| Model # | IDZ82058 |
| Barcode # | 9323307104563 |
| Brand | Discovery Zone |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.149m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997