Illuminate Neon Light Dinosaur 28cm Green, isAlbi IS82042
$15.95
RRP $34.99
SAVE 54%
Only 2 left
isGift Illuminate Neon Light Dinosaur 28cm
This fabulous green Diplodocus will add a touch of magic to any room.
Specifications
- Dimensions: 19 x 5 x 28cm
- Material: PVC
Features
- Includes a handy 2m USB cord or can be battery operated (3 x AA batteries not included), so you can take it anywhere!
#Lighting #Lamp #Reading
(9323307098015)
| SKU | 9323307098015 |
| Model # | IS82042 |
| Barcode # | 9323307098015 |
| Brand | isGift |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.190m |
| Assembled Height | 0.281m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997