Coloured Art Glass 28cm Dog Hound Collectible Figurine Ornament, Whitehill CCG-HOUND
$69.99
RRP $86.95
SAVE 20%
SOLD OUT
Coloured Art Glass Dog Hound
For Art Glass and Animal Figuirine Collectors, add this adorable Hound to your collection!
#Collect #Display #Gift #Home Decor #Figure #Sculpture
(9323075002191)
| SKU | 9323075002191 |
| Model # | CCG HOUND |
| Barcode # | 9323075002191 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.009240000m3 |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.281m |
| Assembled Width | 0.080m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997