Coloured Art Glass 22cm Blue Swimmer Crab Bluey Collectible Figurine Ornament, Whitehill CCG-BLUEY
$86.99
RRP $139.99
SAVE 38%
Only 2 left
Blue Swimmer Crab Bluey Coloured Glass Ornament
Cleverly crafted from coloured glass, this expertly-designed crab makes an amazing addition to your living space. Take art glass to a whole new level.
Dimensions (L x W x H): 22 x 15 x 13cm
#Collect #Display #Gift #Home D
(9323075003938)
| SKU | 9323075003938 |
| Model # | CCG BLUEY |
| Barcode # | 9323075003938 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997