Coloured Art Glass 18cm Triton Blue Shell Collectible Figurine Ornament, Whitehill CMG-TRITON
$56.99
RRP $103.99
SAVE 45%
Only 3 left
Triton Blue Shell Coloured Glass Ornament
Cleverly crafted from coloured glass, this expertly-designed shell makes for an amazing addition to your living space. Take art glass to a whole new level.
Dimensions (L x W x H): 17.5 x 9.5 x 14.5cm
#Collect #Display #Gift #Home D
(9323075004478)
| SKU | 9323075004478 |
| Model # | CMG_TRITON |
| Barcode # | 9323075004478 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.009240000m3 |
| Assembled Length | 0.175m |
| Assembled Height | 0.139m |
| Assembled Width | 0.095m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997