Coloured Art Glass 18cm Pelican Petros Collectible Figurine Ornament, Whitehill CMG-PETROS
$49.99
RRP $72.99
SAVE 32%
Only 2 left
Pelican Petros Coloured Glass Ornament
Cleverly crafted from coloured glass, this expertly-designed pelican makes an amazing addition to your living space. Take art glass to a whole new level.
Dimensions (L x W x H): 15.5 x 6.5 x 18cm
#Collect #Display #Gift #Home D
(9323075001897)
| SKU | 9323075001897 |
| Model # | CMG PETROS |
| Barcode # | 9323075001897 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997