Coloured Art Glass 16cm Conch Shell Collectible Figurine Ornament, Whitehill CCG CONCH
$46.99
Only 1 left
Conch Shell Coloured Glass Ornament
Not only as an object of beauty but also as a focal point for relaxation. Stare at this beautiful glass conch shell long enough and you may imagine that you're by the sea with all the pleasure that brings.
Dimensions (L x W x H): 16 x 8 x 9.5cm
#Collect #Display #Gift #Home D
(9323075004799)
| SKU | 9323075004799 |
| Model # | CCG CONCH |
| Barcode # | 9323075004799 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.009240000m3 |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.094m |
| Assembled Width | 0.080m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997