Bamboo Life Baby Cloud Moon Photo Frame
The charming Bamboo Life Collection features a range of delightful frames and baby pieces that capture the essence of family and friendship. This beautifully crafted range makes a perfect addition to any home decor.
Specifications
- Message reads: Love you to the moon and back
- Photo size: 13 x 9cm
- Frame size (L x H): 17 x 11cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9314777265465_moon)
| SKU | 9314777265465_moon |
| Model # | 26546 |
| Barcode # | 9314777265465 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997