Bamboo Life Photo Frame 37cm Baby Collage, Gibson Gifts 26548
$23.99
RRP $29.95
SAVE 20%
Only 2 left
Bamboo Life Baby Collage Photo Frame
The charming Bamboo Life Collection features a range of delightful frames and baby pieces that capture the essence of family and friendship. This beautifully crafted range makes a perfect addition to any home decor.
Specifications
- Holds 13 photos, 1 photo for each month from Newborn to 1 year old
- Frame size (L x H): 37 x 21cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9314777265489)
| SKU | 9314777265489 |
| Model # | 26548 |
| Barcode # | 9314777265489 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997