ATAR Notes QCE English 3&4 Complete Course Notes (2026-2028)
$34.99
RRP $35.00
SAVE 0%
Only 2 left
ATAR Notes QCE English 3&4 Complete Course Notes (2026-2028)
This book will guide you through the entire QCE English course, with detailed advice for each topic including how best to prepare for assessment tasks and exams. There are also sample essays, paragraphs, and sentence templates for you to use, clear explanations of the assessment criteria, and countless tips to boost your English performance so you can feel more confident in your writing.
#ATARNotes #QCEEnglish #EnglishNotes #EssayWriting #StudySmart #KaraOnline
(9781923348240)
| SKU | 9781923348240 |
| Model # | 9781923348240 |
| Barcode # | 9781923348240 |
| Brand | InStudent Publishing Pty Ltd |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Assembled Length | 0.297m |
| Assembled Height | 0.005m |
| Assembled Width | 0.210m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.