�<�h�1�>�A�T�A�R� �N�o�t�e�s� �E�s�s�a�y� �P�l�a�n�n�e�r�<�/�h�1�>�<�p�>�Y�o�u�r� �t�r�u�s�t�y� �t�o�o�l� �f�o�r� �e�s�s�a�y� �e�x�c�e�l�l�e�n�c�e�!� �W�r�i�t�i�n�g� �e�s�s�a�y�s� �i�s� �h�a�r�d� �w�o�r�k�,� �e�s�p�e�c�i�a�l�l�y� �w�h�e�n� �y�o�u� �d�o�n�'�t� �h�a�v�e� �a� �c�l�e�a�r� �s�t�r�u�c�t�u�r�e� �t�o� �f�o�l�l�o�w�.� �T�h�a�t�'�s� �w�h�y� �w�e�'�r�e� �p�r�o�u�d� �t�o� �p�r�e�s�e�n�t� �t�h�e� �A�T�A�R� �N�o�t�e�s� �E�s�s�a�y� �P�l�a�n�n�e�r� �f�o�r� �a�n�y� �s�t�u�d�e�n�t� �w�h�o� �n�e�e�d�s� �t�o� �b�e� �r�e�s�c�u�e�d� �f�r�o�m� �w�r�i�t�e�r�'�s� �b�l�o�c�k� �a�n�d� �w�a�n�t�s� �t�o� �e�l�e�v�a�t�e� �t�h�e�i�r� �w�r�i�t�i�n�g� �p�r�o�w�e�s�s�!�<�/�p�>�<�p�>�T�h�e� �A�T�A�R� �N�o�t�e�s� �E�s�s�a�y� �P�l�a�n�n�e�r� �i�s� �d�e�s�i�g�n�e�d� �t�o� �t�a�r�g�e�t� �t�h�e� �m�o�s�t� �c�o�m�m�o�n� �w�e�a�k�n�e�s�s�e�s� �i�n� �s�t�u�d�e�n�t�s�'� �e�s�s�a�y�s�,� �a�n�d� �c�a�n� �b�e� �u�s�e�d� �f�o�r� �a�n�y� �s�u�b�j�e�c�t� �w�i�t�h� �e�s�s�a�y� �w�r�i�t�i�n�g� �c�o�m�p�o�n�e�n�t�s�.� �K�e�y� �f�e�a�t�u�r�e�s� �i�n�c�l�u�d�e� �d�e�d�i�c�a�t�e�d� �s�p�a�c�e� �f�o�r�:�<�b�r�/�>�-� �A� �p�r�o�m�p�t� �b�r�e�a�k�d�o�w�n�:� �f�o�r� �s�t�u�d�e�n�t�s� �t�o� �u�n�t�a�n�g�l�e� �t�h�e� �e�s�s�a�y� �q�u�e�s�t�i�o�n�,� �c�o�n�s�i�d�e�r� �i�t�s� �i�m�p�l�i�c�a�t�i�o�n�s�,� �a�n�d� �m�a�k�e� �s�u�r�e� �t�h�e�y� �p�r�o�p�e�r�l�y� �e�n�g�a�g�e� �w�i�t�h� �t�h�e� �c�o�r�e� �o�f� �t�h�e� �q�u�e�s�t�i�o�n�.� �(�T�h�i�s� �i�s� �t�h�e� �B�I�G�G�E�S�T� �p�r�i�o�r�i�t�y� �f�o�r� �e�x�a�m� �a�s�s�e�s�s�o�r�s�!�)�<�b�r�/�>�-� �C�o�n�t�e�n�t�i�o�n�/�t�h�e�s�i�s�:
(9781923002371)
| SKU | 9781923002371 |
| Model # | 9781923002371 |
| Barcode # | 9781923002371 |
| Brand | InStudent Publishing Pty Ltd |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Assembled Length | 0.297m |
| Assembled Height | 0.003m |
| Assembled Width | 0.210m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997