Artico USB Mug Warmer Vimrod Stop to Think Coffee Tea Milk Warming Coaster WMC003
$9.99
RRP $14.95
SAVE 33%
SOLD OUT
USB Mug Warmer / Warming Coaster
This USB Mug Warmer / Warming Coaster will definitely be your favourite office gadget. Unlike regular coasters, this one keeps your drink warm to the last drop.
Features
- Simply plug in the USB cable and put your mug on
- Max. temperature 65 degrees celsius
- Comes with 20cm USB cable
- Message: Did you ever stop to think that maybe coffee is addicted to me?
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9351095021083)
| SKU | 9351095021083 |
| Model # | WMC003 |
| Barcode # | 9351095021083 |
| Brand | Artico |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Assembled Length | 0.105m |
| Assembled Height | 0.019m |
| Assembled Width | 0.105m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997