Artico USB Mug Warmer Whisky Like Tea Coffee Tea Milk Warming Coaster WMC007
$9.99
RRP $14.95
SAVE 33%
In Stock
USB Mug Warmer / Warming Coaster
This Mug Warmer / Warming Coaster will definitely be your favourite office gadget. Unlike regular coasters, this one keeps your drink warm to the last drop.
Features
- Simply plug in the USB cable and put your mug on
- Max. temperature 65 degrees celsius
- Comes with 20cm USB cable
- Message: The Good Thing About Whisky Is It Looks Just Like Tea
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9351095023636)
| SKU | 9351095023636 |
| Model # | WMC007 |
| Barcode # | 9351095023636 |
| Brand | Artico |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Assembled Length | 0.105m |
| Assembled Height | 0.019m |
| Assembled Width | 0.105m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997