Artico Tote Bag Read Books Drink Tea Be Happy Library Shopping Bag TB010
$16.99
RRP $24.99
SAVE 32%
Only 1 left
Artico Tote Bag
Read books, Drink tea, Be happy
This thick and durable Canvas Tote Bag made from premium cotton is great for books, shopping and your belongings.
Features
- Long shoulder strap
- Zip closure
- Large inside pocket
- Interior dimensions approx. 40 x 40cm
#Artico #travel #gift #accessories #bag
(9351095023810)
| SKU | 9351095023810 |
| Model # | TB010 |
| Barcode # | 9351095023810 |
| Brand | Artico |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.399m |
| Assembled Width | 0.350m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997