Artico Tote Bag Man Of My Dreams Library Shopping Bag TB011
$16.99
RRP $24.99
SAVE 32%
Only 3 left
Artico Tote Bag
I met the man of my dreams last night...in chapter five
This thick and durable Canvas Tote Bag made from premium cotton is great for books, shopping and your belongings.
Features
- Long shoulder strap
- Zip closure
- Large inside pocket
- Interior dimensions approx. 40 x 40cm
#Artico #travel #gift #accessories #bag
(9351095023841)
| SKU | 9351095023841 |
| Model # | TB011 |
| Barcode # | 9351095023841 |
| Brand | Artico |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.399m |
| Assembled Width | 0.350m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997