2027 Planner Upward A4 Month to View Black, UPCY9751
Upward 2027 Planner
The Upward 9751 Monthly Planner is the perfect solution! Its colourful page layout design makes it easy to see all your important information at a glance. The planner features a month-to-view layout and stapled binding.
Features
- Ribbon marker
- Australian and New Zealand holidays
- 7-Year calendars
- Current and forward year planners
- CPR chart
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: A4 (21 x 29.7cm)
- Format: Month to View
- Paper Weight: 80gsm
- Cover Material: PVC
#UpwardPlanner #A4Planner #MonthlyPlanner #BlackPlanner #2027Planner #KaraOnline
(9314304122971)
| SKU | 9314304122971 |
| Model # | UPCY9751-27 |
| Barcode # | 9314304122971 |
| Brand | Upward |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.210m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997