2027 Diary Upward Fashion B6 Week to View Wiro Pink, UPCY3436-PNK
Upward 2027 Fashion Diary
This diary features a week-to-view layout and double wire binding, so you can easily open and close it while on the go. It has stylish printed covers so you can choose the one that best suits your style.
Features
- Australian and New Zealand Holidays
- International Holidays
- CPR Chart
- Perpetual World Time
- Ribbon Marker
- Quotation on Every Page/Spread
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: B6 (12.5 x 17.6cm)
- Format: Week to View
- Page Count: 128 pages
- Paper Weight: 80gsm
#UpwardDiary #FashionDiary #B6Diary #WeeklyDiary #WiroDiary #PinkDiary #2027Diary #KaraOnline
(9314304122407)
| SKU | 9314304122407 |
| Model # | UPCY3436-PNK-27 |
| Barcode # | 9314304122407 |
| Brand | Upward |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.130m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997