2027 Diary Upward Superior B6 Week to View Wiro Red, UPCY3431-08
Upward 2027 Superior Diary
Quality workmanship and outstanding features allow these Superior diaries to easily withstand rigorous daily use and maintain their good looks all year round. Featuring a padded, phthalate free, PVC cover, pockets for storing business cards, and wire-o binding, the diary lies completely flat when open.
Features
- Ribbon marker
- Lay-flat opening
- Translucent pocket
- Australian and New Zealand holidays
- International Holidays
- International Dialling
- CPR Chart
- Travel Contacts
- Perpetual World Time
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: B6 (12.5 x 17.6cm)
- Format: Week to View
- Page Count: 128 pages
- Paper Weight: 80gsm
- Cover Material: PVC
#UpwardDiary #SuperiorDiary #B6Diary #WeeklyDiary #WiroDiary #RedDiary #2027Diary #KaraOnline
(9314304122360)
| SKU | 9314304122360 |
| Model # | UPCY3431-08-27 |
| Barcode # | 9314304122360 |
| Brand | Upward |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.130m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997