2027 Diary Upward Fashion B6 Week to View Hardcover Do Your Best, UPCY3426AA-PSP
Upward 2027 Fashion Diary
This stylish and practical diary is perfect for keeping track of your life in the hustle and bustle of the modern world. With its easy-to-use day-to-page layout, the 3426 Fashion Diary is the ideal companion for staying organised and on top of your schedule.
Features
- Australian and New Zealand Holidays
- 4 Year Calendars
- International Holidays
- International Dialling
- CPR Chart
- Perpetual World Time
- Quotation on Every Page
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: B6 (12.5 x 17.6cm)
- Format: Week to View
- Page Count: 128 pages
- Paper Weight: 80gsm
#UpwardDiary #FashionDiary #B6Diary #WeeklyDiary #HardcoverDiary #2027Diary #KaraOnline
(9314304123046)
| SKU | 9314304123046 |
| Model # | UPCY3426AA-PSP-27 |
| Barcode # | 9314304123046 |
| Brand | Upward |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.130m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997