2027 Diary Debden Kyoto A7 Week to View Black, 3333.P99
Debden 2027 Kyoto Diary
Support the environment with the Debden Kyoto Diary, a series of cost-effective diaries, printed on recycled paper. They are bound in a smart, durable black cover with gold detail and a silk satin finish ribbon. The A4 and A5 one-day editions also feature full Saturday and Sunday pages, which serve as the perfect companion to the range's pocket and slimline editions.
Features
- Ribbon marker
- Lay-flat opening
- Made from recycled material
- 3-Year calendars
- Current and forward year planners
- International holidays, dialling and time zones
- Financial summary
- Notes
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: A7 (7.4 x 10.5cm)
- Format: Week to View
- Page Count: 144 pages
- Paper Weight: 70gsm
- Cover Material: Paper
#DebdenDiary #KyotoDiary #A7Planner #WeeklyDiary #2027Diary #KaraOnline
(8887129016417)
| SKU | 8887129016417 |
| Model # | 3333.P99-27 |
| Barcode # | 8887129016417 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.110m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.070m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997