2027 Diary Debden Associate Mini Pocket Week to View Black, 4801.V99
Debden 2027 Associate Diary
Bound in a rigid leather-look PVC cover, the Associate range features recycled paper, a satin marker ribbon and a distinctive page layout, with each dated spread containing a 12-month-to-view calendar, week numbers and Julian days, as well as both national and international public holidays.
Features
- Ribbon marker
- Made from recycled material
- Australian and New Zealand holidays
- 3-Year calendars
- Current and forward year planners
- International time zones
- Notes
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: B7R (8 x 12.5cm)
- Format: Week to View
- Page Count: 144 pages
- Paper Weight: 70gsm
- Cover Material: PVC
#DebdenDiary #PocketDiary #WeeklyDiary #BlackDiary #MiniPlanner #PortablePlanner #2027Diary #KaraOnline
(8887129016349)
| SKU | 8887129016349 |
| Model # | 4801.V99-27 |
| Barcode # | 8887129016349 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.080m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997