2027 Diary Collins Plan + Note Pro A5 Week to View with Notepad Green, PNP85.U52
Collins 2027 Plan + Note Pro Diary
Organise in style with this unique all-in-one diary and notepad! The Plan+Note Pro includes an A5 Week-to-View diary with monthly pages as well as a Notes and To-Do book, bound in a choice of three lush soft-touch covers. Keeping notes, making lists and journaling have never looked so good!
Features
- Ribbon marker
- Lay-flat opening
- Monthly tabs
- Elastic closure
- 3-Year calendars
- Current and forward year planners
- International holidays
- International dialling
- Address and notes
- Australian and New Zealand Capital City maps and holidays
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: A5 (14.8 x 21cm)
- Format: Week to View (9am to 5pm, 1-hourly)
- Page Count: 144 pages
- Paper Weight: 70gsm
#PlanAndNote #A5Diary #WeeklyPlanner #GreenDiary #ProductivityTools #CollinsPlanner #2027Diary #KaraOnline
(8887129017087)
| SKU | 8887129017087 |
| Model # | PNP85.U52-27 |
| Barcode # | 8887129017087 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997