2027 Diary Collins Colplan Weekly Notebook A5 Week to View with Notes (Left) Green, 61.P52
Collins 2027 Colplan Diary
The Colplan range of planners offers reliable and easy-to-use formats. The range is available as an A5 Week-to-View Student Diary (spiral or perfect bound) and practical A4 and A5 wiro weekly notebook.
Features
- Australian and New Zealand holidays
- Tried and tested layouts
- Perfect for easy-to-read planning
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: A5 (14.8 x 21cm)
- Format: Week to View
- Page Count: 112 pages
- Paper Weight: 70gsm
- Cover Material: Paper
#A5Planner #WeeklyNotes #Colplan #GreenPlanner #Diary2027 #CollinsPlanner #OfficeDiary #CompactPlanner #KaraOnline #WeeklyDiary
(8887129016134)
| SKU | 8887129016134 |
| Model # | 61.P52-27 |
| Barcode # | 8887129016134 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997