Wrendale Designs Mug 300mL Just Hatched Ducklings MMPU5629-XS
$23.99
RRP $33.99
SAVE 29%
Only 3 left
Wrendale Designs Ducklings Mug - Just Hatched
This beautifully illustrated 'Just Hatched' duckling mug made from fine bone china produced by Royal Worcester would make a lovely gift or perfect addition to your kitchen. This mug has a different image on the front and back and a third image on the inner rim.
Specifications
- Made from fine bone China
- Capacity: 310mL
- Dimensions: 8.5cm W x 8cm H
- Dishwasher & Microwave Safe
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(749151724976)
| SKU | 749151724976 |
| Model # | MMPU5629-XS |
| Barcode # | 749151724976 |
| Brand | Royal Worcester |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997