Wrendale Designs Mug 300mL Cat Feline Good MMSY5629-XS
$22.99
RRP $33.99
SAVE 32%
Only 2 left
Wrendale Designs Cat Mug - Feline Good
This beautifully illustrated 'Feline Good' cat mug made from fine bone china produced by Royal Worcester would make a lovely gift or perfect addition to your kitchen. This mug has a different image on the front and back and a third image on the inner rim.
Specifications
- Made from fine bone China
- Capacity: 310mL
- Dimensions: 8.5cm W x 8cm H
- Dishwasher & Microwave Safe
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(749151760882)
| SKU | 749151760882 |
| Model # | MMSY5629-XS |
| Barcode # | 749151760882 |
| Brand | Royal Worcester |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997