World's Smallest Magic 8 Ball Keychain
Tiny Magic 8 Ball that holds all the big answers!
Pocket-sized version of the classic toy for instant guidance wherever you are
Specifications 45(L) x 45(W) x 45(H) mm Blister card + CDU
#Gift #Fashion #Accessories
(9318051139442)
| SKU | 9318051139442 |
| Model # | RS-WSMB |
| Barcode # | 9318051139442 |
| Brand | MDI |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.085m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.045m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997