WoodWick Diffuser Refill Coastal Sunset Radiance Refill 36g WW1702967
$15.99
RRP $16.99
SAVE 6%
Only 3 left
WoodWick Coastal Sunset Radiance Refill
WoodWick Radiance Diffuser Refill is available in 3 fragrances.
Fragrance notes
- Sun-kissed blossoms, inviting coconut, sweet musk and salty ocean air capture the warm glow of the coast
Specifications
- 36g
- Keep out of reach of children and pets!
Features
- Mess-free and easy to change
- Lasts up to 30 days
- No water required
Home fragrance. Home decor. Gift idea.
(192833204585)
| SKU | 192833204585 |
| Model # | WW1702967 |
| Barcode # | 192833204585 |
| Brand | WoodWick |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997