Wind Spinner Buddha by Gibson Gifts 53602
Gibson Gifts Buddha Wind Spinner is a beautiful and graceful wind spinner that is sure to add a touch of whimsy to your yard or garden. The spinner features a metal Buddha statue that is hand-painted in a variety of colors. It is easy to assemble and install. It is also a great gift for anyone who loves the sun or wind spinners.
Specifications -Dimensions: 30cm x 30cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9314777536022)
| SKU | 9314777536022 |
| Model # | 53602 |
| Barcode # | 9314777536022 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.005m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.001190250m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.281m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997