Willow Tree Keepsake Box 5cm A Healing Wish, Whitehill 28210
Willow Tree A Healing Wish Keepsake Box
A healing wish for you
A beautiful and functional box for jewelry and keepsakes. Lid is carved with healing elements of nature and figural imagery that suggest giving and receiving. Bottom of box has a velvety soft finish. Detached lid, with sentiment printed on back, can be hung on wall as a decorative plaque.
Details
- Presented in branded gift box with enclosure card for gift-giving
- Dust with soft cloth or soft brush. Avoid water or cleaning solvents
- Material: Resin
- Dimensions: 12.5cm W x 12.5cm D x 4.5cm H
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home Decor
(638713676412)
| SKU | 638713676412 |
| Model # | 28210 |
| Barcode # | 638713676412 |
| Brand | Willow Tree |
| Assembled Length | 0.125m |
| Assembled Height | 0.045m |
| Assembled Width | 0.125m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997