Willow Tree Keepsake Box 14cm Prayer of Peace, Whitehill 28180
Willow Tree Prayer of Peace Keepsake Box
Seeking the quiet within
A functional small box to hold jewellery, notes, treasures with a figural sculpture atop the lid as a daily inspirational reminder of peace and calm. A gift to commemorate spiritual milestones such as confirmation or First Communion.
Details
- Presented in branded gift box with enclosure card for gift-giving
- Dust with soft cloth or soft brush. Avoid water or cleaning solvents
- Material: Resin
- Dimensions: 14cm H x 9cm W
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home Decor
(638713655608)
| SKU | 638713655608 |
| Model # | 28180 |
| Barcode # | 638713655608 |
| Brand | Willow Tree |
| Assembled Length | 0.090m |
| Assembled Height | 0.140m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997