Willow Tree Keepsake Box 13cm Love My Dog (Golden), Whitehill 28176
Willow Tree Love My Dog (Golden) Keepsake Box
Always with me, full of personality!
A gift for those who love dogs and treasure their companionship. Keepsake Boxes are small, sweet places to keep jewelry, accessories, notes. Hand-painted lid has three-dimensional carved figure affixed to it; lid is not attached.
Details
- Presented in branded gift box with enclosure card for gift-giving
- Dust with soft cloth or soft brush. Avoid water or cleaning solvents
- Material: Resin
- Dimensions: 12.5cm H x 7.5cm W
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home Decor
(638713655592)
| SKU | 638713655592 |
| Model # | 28176 |
| Barcode # | 638713655592 |
| Brand | Willow Tree |
| Assembled Length | 0.075m |
| Assembled Height | 0.125m |
| Assembled Width | 0.075m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997