Willow Tree Keepsake Box 13cm Dancer, Whitehill 28098
Willow Tree Dancer Keepsake Box
Creative expression comes from within
A gift for dancers, young and old, or those who enjoy the art and creative expression of dance! Keepsake Boxes are small, sweet places to keep treasures, hair ties, jewelry. Hand-painted lid has three-dimensional carved figure affixed to it; lid is n ot attached to box bottom.
Details
- Presented in branded gift box with enclosure card for gift-giving
- Dust with soft cloth or soft brush. Avoid water or cleaning solvents
- Material: Resin
- Dimensions: 12.7cm H x 6.4cm W
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home Decor
(638713591630)
| SKU | 638713591630 |
| Model # | 28098 |
| Barcode # | 638713591630 |
| Brand | Willow Tree |
| Assembled Length | 0.064m |
| Assembled Height | 0.127m |
| Assembled Width | 0.064m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997