Willow Tree Framed Plaque 25cm Duet, Whitehill 28097
$64.99
RRP $178.99
SAVE 64%
Only 1 left
Willow Tree Duet Framed Plaque
Our Love Song
A romantic gesture given to one's true love. A Valentine's Day gift, wedding gift, anniversary gift to express love and caring.
Details
- Presented in branded gift box with enclosure card for gift-giving
- Dust with soft cloth or soft brush. Avoid water or cleaning solvents
- Material: Resin
- Dimensions: 25.5cm H x 25.5cm W
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home Decor
(638713591609)
| SKU | 638713591609 |
| Model # | 28097 |
| Barcode # | 638713591609 |
| Brand | Willow Tree |
| Assembled Length | 0.255m |
| Assembled Height | 0.255m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997