Willow Tree Figurine Truly Golden, Whitehill 26220
$38.99
RRP $48.99
SAVE 20%
Only 1 left
Willow Tree Figurine Truly Golden
A female figure wearing a gold chain. A gift to celebrate supportive friendships.
Features
- Presentation: Branded giftbox includes enclosure card for gift giving.
- Sentiment: Your friendship is truly golden
- Not a toy or children's product. Intended for adults only.
Specifications
- Material: Resin, hand painted
- Dimensions: 12.5cm H x 5cm W x 4cm D
- Care: Dust with soft cloth or soft brush. Avoid water or cleaning solvents.
#Collect #Display #Gift #Home D
(638713262202)
| SKU | 638713262202 |
| Model # | 26220 |
| Barcode # | 638713262202 |
| Brand | Willow Tree |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997