Willow Tree Figurine Surrounded by Love, Whitehill 26233
Willow Tree Figurine Surrounded by Love
The figure of a lady holding a bouquet of red poppies. A gift for remembrance, the flower lovers or expression of love and care.
Features
- Presentation: Branded giftbox includes enclosure card for gift giving.
- Sentiment: Abundant love surrounds you
- Not a toy or children's product. Intended for adults only.
Specifications
- Material: Resin, hand painted
- Dimensions: 13cm H x 5cm W x 6cm D
- Care: Dust with soft cloth or soft brush. Avoid water or cleaning solvents.
#Collect #Display #Gift #Home D
(638713262332)
| SKU | 638713262332 |
| Model # | 26233 |
| Barcode # | 638713262332 |
| Brand | Willow Tree |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997