Willow Tree Figurine Sisters By Heart, Whitehill 26023
Willow Tree Figurine Sisters By Heart
A gift to celebrate supportive friendships among women, sisters, cousins, best friends, colleagues, neighbours, etc.
Features
- Presentation: Branded giftbox includes enclosure card for gift giving.
- Sentiment: Celebrating a treasured friendship of sharing and understanding
- Not a toy or children's product. Intended for adults only.
Specifications
- Material: Resin, hand painted
- Dimensions: 13cm H x 9.5cm W x 4cm D
- Care: Dust with soft cloth or soft brush. Avoid water or cleaning solvents.
#Collect #Display #Gift #Home D
(638713260239)
| SKU | 638713260239 |
| Model # | 26023 |
| Barcode # | 638713260239 |
| Brand | Willow Tree |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997