Willow Tree Promise Figurine
A wedding, anniversary or Valentine's Day gift that expresses love and caring.
Willow Tree is a reminder of someone we want to keep close, or a memory we want to touch. It makes it more personal for the giver and the receiver to envision what or whom they want.
Features
- Sentiment: Hold dear the promise of love
- Presentation: Packaged in branded giftbox with enclosure card for gift giving.
Specifications
- Dimensions: 23cm H x 9.5cm W x 8.5cm D
- Material: Resin
- Product Care: Dust with soft cloth or soft brush. Avoid water or cleaning solvents.
- Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collectible #Display #Gift #Home Decor
(638713261212)
| SKU | 638713261212 |
| Model # | 26121 |
| Barcode # | 638713261212 |
| Brand | Willow Tree |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Assembled Length | 0.095m |
| Assembled Height | 0.230m |
| Assembled Width | 0.085m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997