Willow Tree Figurine Mother and Son, Whitehill 26102
Willow Tree Figurine Mother and Son
A gift to celebrate the loving relationships that develop between mother and son.
Features
- Presentation: Branded giftbox includes enclosure card for gift giving.
- Sentiment: Celebrating the bond of love between mothers and sons
- Not a toy or children's product. Intended for adults only.
Specifications
- Material: Resin. hand painted
- Dimensions: 21cm H x 8cm W x 6.5cm D
- Care: Dust with soft cloth or soft brush. Avoid water or cleaning solvents.
#Collect #Display #Gift #Home D
(638713261021)
| SKU | 638713261021 |
| Model # | 26102 |
| Barcode # | 638713261021 |
| Brand | Willow Tree |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997