Willow Tree Figurine Close To Me, Whitehill 26222
Willow Tree Figurine Close to me
A mother/daughter figure that expresses the connection, yet freedom, which exists in the best of relationships, near or far. A Mother's Day gift, graduation, wedding, birthday gift, a reminder of closeness even when apart.
Features
- Presentation: Branded giftbox includes enclosure card for gift giving.
- Sentiment: Apart or together, always close to me
- Not a toy or children's product. Intended for adults only.
Specifications
- Material: Resin, hand painted
- Dimensions: 20cm H x 8cm W x 6cm D
- Care: Dust with soft cloth or soft brush. Avoid water or cleaning solvents.
#Collect #Display #Gift #Home D
(638713262226)
| SKU | 638713262226 |
| Model # | 26222 |
| Barcode # | 638713262226 |
| Brand | Willow Tree |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997