Willow Tree Figurine Beautiful Wishes, Whitehill 26246
Willow Tree Figurine Beautiful Wishes
The figure of a lady holding a bouquet of lilies. A gift that expresses love and caring, or for those who love flowers!
Features
- Presentation: Branded giftbox includes enclosure card for gift giving.
- Sentiment: A gathering of beautiful wishes for you
- love, health, happiness
- Not a toy or children's product. Intended for adults only.
Specifications
- Material: Resin, hand painted
- Dimensions: 13cm H x 5.5cm W x 5.5cm D
- Care: Dust with soft cloth or soft brush. Avoid water or cleaning solvents.
#Collect #Display #Gift #Home D
(638713262462)
| SKU | 638713262462 |
| Model # | 26246 |
| Barcode # | 638713262462 |
| Brand | Willow Tree |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997