Willow Tree Figurine 14cm With Gratitude, Whitehill 28179
Willow Tree With Gratitude Figurine
Filled with a golden light of gratitude
A gift to say Thank You; to express gratitude to those who care for us, encourage and support us, and surround us with love and joy. A gift to oneself as a reminder to practice gratitude in daily life. And, for those who love flowers and gardening. With Gratitude has darker skin tone and hair color.
Details
- Presented in branded gift box with enclosure card for gift-giving
- Dust with soft cloth or soft brush. Avoid water or cleaning solvents
- Material: Resin
- Dimensions: 14cm H x 7.5cm W x 5.5cm D
- Height: 13.5cm
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home Decor
(638713655646)
| SKU | 638713655646 |
| Model # | 28179 |
| Barcode # | 638713655646 |
| Brand | Willow Tree |
| Assembled Length | 0.075m |
| Assembled Height | 0.140m |
| Assembled Width | 0.055m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997