Wild Scents Smudge Stick Cleansing Aroma Fragrance - Good Life Sage DS-SH/GL
$10.99
RRP $12.95
SAVE 15%
Only 1 left
Wild Scents Smudge Stick Cleansing Aroma Fragrance
- Good Life Sage DS-SH/GL
Specifications
- Dimensions: 11 (H) x 2 (W) x 2 (D) cm
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(9318051140769)
| SKU | 9318051140769 |
| Model # | DS-SH/GL |
| Barcode # | 9318051140769 |
| Brand | MDI |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997