Whitehill Studio Photo Frame River Shell 4x6 Silver Plated, Whitehill WP3410
$53.99
RRP $80.99
SAVE 33%
Only 2 left
Whitehill Studio River Shell Photo Frame
Whitehill Studio Silver Plated River Shell Border Photo Frame. An elegant addition to any tabletop.
Features
- Presented in branded gift box
- Can be used as portrait or landscape
Specifications
- Fits 4x6-inch (10 x 15cm) photo
- Front: Glass
- Back: Black flock
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9315698098644)
| SKU | 9315698098644 |
| Model # | WP3410 |
| Barcode # | 9315698098644 |
| Brand | Whitehill |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.215m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Assembled Length | 0.190m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.140m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997