Whitehill Studio Photo Frame 4x6 Ivory Enamel Finish, Whitehill WP1595
$35.99
RRP $57.99
SAVE 38%
Only 1 left
Whitehill Studio Ivory Enamel Finish Photo Frame
Whitehill Studio Photo Fram with ivory enamel border and double beaded trim. An elegant addition to any tabletop.
Features
- Presented in branded gift box
- Can be used as portrait or landscape
- Tabletop easel style
Specifications
- Fits 4x6-inch (10 x 15cm) photo
- Front: Glass
- Back: Navy flock
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9315698031467)
| SKU | 9315698031467 |
| Model # | WP1595 |
| Barcode # | 9315698031467 |
| Brand | Whitehill |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.215m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Assembled Length | 0.190m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.140m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997